KURZY

Naše kurzy se skládají z teoretické a praktické části. Každý účastník si zkusí techniku na svém panelu. Cílem školení je vysvětlit a ukázat celý systém. Na prvních zakázkách nabízíme bezplatnou asistenci. Záleží nám aby naše materiály byly použity na profesionální úrovni. Na konci stránky se můžete pomocí formuláře na Vámi zvolený kurz přihlásit.  


ŠKOLENÍ TECHNIKY BENÁTSKÉHO ŠTUKU: GRASSELLO 600

ČTVRTEK 12. LEDNA OD 8. 30 HOD.

Cena kurzu: 800 Kč + DPH

Benátský štuk je tradiční italská technika, která se hodí jak do klasického tak do moderního interiéru. Výsledný povrch by měl být hladký, lesklý, se specifickou kresbou po špachtli.ŠKOLENÍ PRYSKYŘIČNÝCH STĚREK ELEKTA

ČTVRTEK 26. LEDNA OD 8. 30 HOD. 

Cena kurzu: 1250 Kč + DPH

Pryskyřičné stěrky jsou vhodné na podlahy, stěny, do koupelen, sprch. koutů, za kuch. linky... Díky ucelenému systému, vysoké odolnosti, nekonečné škále barevnosti a efektů, jsou nejžádanějšími stěrkami na českém trhu. 

ŠKOLENÍ STĚREK MARMORINO A TRAVERTINO

ČTVRTEK 19. LEDNA OD 8. 30 HOD. 

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Marmorino a travertino jsou vápenné stěrky, s kterými lze vytvářet mnoho efektů: imitace betonu, imitace kamene, imitace mramoru a mnoho dalších efektů.ŠKOLENÍ METALYCKÝCH STĚREK:  Velatura 900 seta, Velatura Venezia...

ČTVRTEK 9. ÚNORA OD 8. 30 HOD. 

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Metalycké stěrky přináší decentní zpestření každého interiéru. Sametový efekt, lesklý efekt, efekt s křemičitým pískem nebo se skleněnými mikrosférami. 

Rezervujte si své místo na kurzu