KURZY

Naše kurzy se skládají z teoretické a praktické části. Každý účastník si zkusí techniku na svém panelu. Cílem školení je vysvětlit a ukázat celý systém. Na prvních zakázkách nabízíme bezplatnou asistenci. Záleží nám aby naše materiály byly použity na profesionální úrovni. Na konci stránky se můžete pomocí formuláře na Vámi zvolený kurz přihlásit. Pokud se Vám nehodí daný termín, nebo chcete abychom se věnovali pouze Vám nabízíme individuální kurzy (viz. níže). 


ŠKOLENÍ NOVÁ POBOČKA BRNO, Hněvkovského 587/39a : 

PRYSKYŘIČNÉ STĚRKY ELEKTA: MATERIA A PASTELLONE

PÁTEK 14. ČERVENCE OD 9.00 HOD.

Cena kurzu: 1500 Kč + DPH

Každý zúčastněný si vyzkouší:

  • zakladní systém MATERIA pro stěny a podlahy, včetně sprch.koutů, díky možnosti barvení dle NCS a RAL, a 6 speciálním efektům, má neomezené dekorativní možnosti, 
  • nový produkt PASTELLONE: na podlahy a stěny, vysoce odolný vůči mechanickému poškození, flexibilní, snadná aplikace. 

Každý zúčastněny dostane: diplom o absolvování kurzu, panely s dekorací, slevový kupón ve výši kurzovného na první nákup materiálu s platností 3 měsíce.


ŠKOLENÍ TECHNIKY BENÁTSKÉHO ŠTUKU: GRASSELLO 600, PRAHA

ČTVRTEK 7. ZÁŘÍ OD 8.30 HOD.  

Cena kurzu: 800 Kč + DPH

Benátský štuk je tradiční italská technika, která se hodí jak do klasického tak do moderního interiéru. Výsledný povrch by měl být hladký, lesklý, se specifickou kresbou po špachtli.


ŠKOLENÍ STĚREK MARMORINO A TRAVERTINO, PRAHA

ČTVRTEK 14. ZÁŘÍ OD 8.30 HOD.

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Marmorino a travertino jsou vápenné stěrky, s kterými lze vytvářet mnoho efektů: imitace betonu, imitace kamene, imitace mramoru a mnoho dalších efektů.


ŠKOLENÍ PRYSKYŘIČNÝCH STĚREK ELEKTA, PRAHA

ČTVRTEK 21. ZÁŘÍ OD 8.30 HOD. 

Cena kurzu: 1250 Kč + DPH

Pryskyřičné stěrky jsou vhodné na podlahy, stěny, do koupelen, sprch. koutů, za kuch. linky... Díky ucelenému systému, vysoké odolnosti, nekonečné škále barevnosti a efektů, jsou nejžádanějšími stěrkami na českém trhu. 


ŠKOLENÍ METALYCKÝCH STĚREK:  Velatura 900 seta, Velatura Venezia.

ČTVRTEK 5. ŘÍJNA OD 8.30 HOD.  

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Metalycké stěrky přináší decentní zpestření každého interiéru. Sametový efekt, lesklý efekt, efekt s křemičitým pískem nebo se skleněnými mikrosférami. 


Individuální kurz

Nabízíme možnost individuálního kurzu, kdy se budeme věnovat pouze Vám. Vyberte se techniku, kterou se chcete naučit nebo se v ní zdokonalit. Cena školení je 1500 Kč bez DPH. Pro domluvení termínu školení volejte na tel.: (+420) 777069624. 

Rezervujte si své místo na kurzu