KURZY

Naše kurzy se skládají z teoretické a praktické části. Každý účastník si zkusí techniku na svém panelu. Cílem školení je vysvětlit a ukázat celý systém. Na prvních zakázkách nabízíme bezplatnou asistenci. Záleží nám aby naše materiály byly použity na profesionální úrovni. Na konci stránky se můžete pomocí formuláře na Vámi zvolený kurz přihlásit. Pokud se Vám nehodí daný termín, nebo chcete abychom se věnovali pouze Vám nabízíme individuální kurzy (viz. níže). 


OPEN PARTY DECOR ITALIA 15. ČERVNA PO CELÝ DEN

Dovolujeme si Vás pozvat na celodenní prezentaci ve čtvrtek 15. června v centrálním skladu v Praze, na které si můžete osobně vyzkoušet:

  • Malířské barvy Colorificio Veneziano a malířské nářadí ZENIT
  • Fasádní omítky a barvy Colorificio Veneziano a fasádní nářadí ZENIT
  • Dekorativní materiály Colorificio Veneziano:

Marmorino Materia a Marmorino in polvere media v kombinaci s metalyckým epoxidem AUREA

Prezentace začíná od 9. hodin a můžete přijít kdykoli během celého dne (do cca 19 hod.). Budou připraveny sádrokartonové panely pro možnost vyzkoušení na větší ploše.

Prezentaci povede technik Colorificio Veneziano a obchodní manažer nářadí Zenit.

Budou připraveny sady nářadí a vzorky materiálů za velmi nízké ceny.

Komu by vyhládlo, bude zajištěna grilovačka po celý den!

V případě Vašeho zájmu o účast nám prosím, z organizačních důvodů, dejte vědět předem (příp. kolik lidí). Přijít můžete kdykoli během celého dne.

Přijďte si užít pohodový den a vyzkoušet si kvalitní materiály a nářadí!


ŠKOLENÍ NOVÁ POBOČKA BRNO, Hněvkovského 587/39a : 

PASTELLONE, BENÁTSKÝ ŠTUK, MARMORINO A TRAVERTINO

2 TERMÍNY:

PÁTEK 26. KVĚTNA OD 9.00 HOD.

PÁTEK 9. ČERVNA OD 9.00 HOD.


Cena kurzu: 1500 Kč + DPH

Každý zúčastněný si vyzkouší techniku Pastellone: nový pryskyřičný produkt na podlahy a stěny, vysoce odolný vůči mechanickému poškození, flexibilní, snadná aplikace. A tradiční itaské vápenné produkty: Grassello (benátský štuk), Marmorino a Travertino, s kterými lze dosáhnout různých dekorativních efektů (imitace betonu, imitace kamene, imitace mramoru, imitace cihliček...)


Každý zúčastněny dostane: diplom o absolvování kurzu, panely s dekorací, slevový kupón ve výši kurzovného na první nákup materiálu s platností 3 měsíce.
ŠKOLENÍ STĚREK MARMORINO A TRAVERTINO

ČTVRTEK 25. KVĚTNA OD 8.30 HOD.

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Marmorino a travertino jsou vápenné stěrky, s kterými lze vytvářet mnoho efektů: imitace betonu, imitace kamene, imitace mramoru a mnoho dalších efektů.ŠKOLENÍ PRYSKYŘIČNÝCH STĚREK ELEKTA

ČTVRTEK 1. ČERVNA OD 8.30 HOD. 

Cena kurzu: 1250 Kč + DPH

Pryskyřičné stěrky jsou vhodné na podlahy, stěny, do koupelen, sprch. koutů, za kuch. linky... Díky ucelenému systému, vysoké odolnosti, nekonečné škále barevnosti a efektů, jsou nejžádanějšími stěrkami na českém trhu. ŠKOLENÍ TECHNIKY BENÁTSKÉHO ŠTUKU: GRASSELLO 600

ČTVRTEK 8. ČERVNA OD 8.30 HOD.  

Cena kurzu: 800 Kč + DPH

Benátský štuk je tradiční italská technika, která se hodí jak do klasického tak do moderního interiéru. Výsledný povrch by měl být hladký, lesklý, se specifickou kresbou po špachtli.


ŠKOLENÍ METALYCKÝCH STĚREK:  Velatura 900 seta, Velatura Venezia.

ČTVRTEK 22. ČERVNA OD 8.30 HOD.  

Cena kurzu: 1000 Kč + DPH

Metalycké stěrky přináší decentní zpestření každého interiéru. Sametový efekt, lesklý efekt, efekt s křemičitým pískem nebo se skleněnými mikrosférami. Individuální kurz

Nabízíme možnost individuálního kurzu, kdy se budeme věnovat pouze Vám. Vyberte se techniku, kterou se chcete naučit nebo se v ní zdokonalit. Cena školení je 1500 Kč bez DPH. Pro domluvení termínu školení volejte na tel.: (+420) 777069624. 

Rezervujte si své místo na kurzu