KURZY

KURZY DEKORATIVNÍCH STĚREK PRO ŘEMESLNÍKY

Školení je pro každého řemeslníka velmi důležité. Zkouknout video na Youtube není stejné jako reálné vyzkoušení materiálu, jednotlivých kroků, míchacích poměrů, čekací doby, správný moment vyhlazování, leštění, broušení atd. To vše je možné jedině praktickou zkušeností během našeho kurzu.

JAK KURZ PROBÍHÁ

Během školení si vyzkoušíte každý krok na svém panelu. Budou Vám vysvětlena různá úskalí, kterým je nutné se vyhnout nebo, jak je řešit. Velmi důležité je správné načasování během aplikace, jak pracovat, aby nebyly vidět spoje, kdy začít materiál uhlazovat aby se netrhal, jak zamezit tzv. přepálení materiálu a mnoho dalšího Vám bude jednoduše vysvětleno i ukázáno. 

BENEFITY A VÝHODY

Každý vyškolený účastník kurzu získá Certifikát o absolvovaném školení. Naučit se novým technikám Vám přinese lepší uplatnění v oboru, odlišení se od konkurence, vyšší finanční odměny, prestige, vyšší kvalifikaci, příp. možnost s námi spolupracovat do budoucna. Po školení nabízíme i výhodné sady nářadí, abyste mohli začít s profesionálním nářadím za výrazně nižší ceny.

REFERENCE

Zdeněk O.
Read More
Firma zabývající se se dekorativními stěrkami. Absolvoval jsem kurzy, které byly super. Mohu doporučit. Skvělý majitel. Vstřícný a machr ve svém oboru.
Jiří H.
Read More
Já nechci tuto firmu hodnotit, tolik hvězdiček tady není, pouze napíši co si myslím. O produktech - není co napsat, pouze, to, že s těmito produkty můžete udělat jakýkoliv interiér velmi luxusní. Tato firma má kompletně ucelené systémy od lepidla, perlinky a stěrky až po dekorativní malby nejvyšší kvality...
Previous
Next

UKÁZKA Z KURZU

DRUHY POŘÁDANÝCH KURZŮ

KURZ BENÁTSKÉHO ŠTUKU A ŠTUKU KROK

Technika benátského štuku je jedna z nejnáročnějších a vyžaduje určitou zkušenost v odvětví a dodržování pravidel při zpracování. Štuk Krok je vhodný pro tvorbu imitací mramoru ve vysokém lesku, i pro použití strukturovaných válečků s efektem hadí kůže, bambusu, imitace dřeva apod.

V kurzu je zahrnuto:

Diplom o absolvování školení
Reálné katalogy Grassello 600 a Stucco Krok
Katalog Prezentace Colorificio Veneziano

Oběd: pizza

Trvání kurzu: od 9.00 do 14.30

Cena 6.000 Kč + DPH

TERMÍNY

PRAHA – 25. června 2024

BRNO – 27. června 2024

KURZ MARMORINO, TRAVERTINO

Jedná se o kurz vápenných stěrek, s kterými lze vytvořit širokou škálu dekorativních efektů: betonových, mramorových, cihličky, kámen, s metalickou úpravou apod. Vhodné i pro použití šablon, které rovněž na kurzu používáme.

V kurzu je zahrnuto:

Diplom o absolvování školení
Reálné katalogy Marmorino a Travertino
Katalog Prezentace Colorificio Veneziano

Oběd: pizza

Trvání kurzu: od 9.00 do 15.30

Cena 6.500 Kč + DPH

TERMÍNY

PRAHA – 18. června 2024

BRNO – 6. června 2024

KURZ METALICKÝCH STĚREK

Velatura 900 seta, Venezia, Murano, Velatura Lido, Velatura Freeze se třpytkami, Velatura Glass

Kurz je vhodný i pro začátečníky. Metalické stěrky jsou jednoduché na aplikaci a lze s nimi dosáhnout nádherných efektů, které vyzdobí každý interiér. Máme několik typů metalických stěrek, včetně stěrek se třpytkami, s písečkem, s efektem sametu apod.

V kurzu je zahrnuto:

Diplom o absolvování školení
Reálné katalogy Velature (3 ks)
Katalog Prezentace Colorificio Veneziano

Oběd: pizza

Trvání kurzu: od 9.00 do 14.30

Cena 6.000 Kč + DPH

TERMÍNY

PRAHA – 11. června 2024

BRNO – 20. června 2024

KURZ PRYSKYŘIČNÝCH STĚREK UNICO A CONCRETE FLOOR

Unico je velmi žádaná stěrka, protože díky její odolnosti, flexibilitě, barevným možnostem a efektům je ideální pro podlahy, do koupelen (podlahy, stěny, sprchové kouty), na nábytek, dokonce na stávající dlažbu bez nutnosti bourání.

V kurzu je zahrnuto:

Diplom o absolvování školení
Reálný katalog Unico
Katalog Prezentace Colorificio Veneziano

Oběd: pizza

Trvání kurzu: od 9.00 do 14.30

Cena 7.000 Kč + DPH

TERMÍNY

PRAHA – 4. června 2024

BRNO – 13. června 2024

ŠKOLENÍ MŮŽETE MÍT ZDARMA!

Naší cílem není školit řemeslníky, kteří chtějí ukázat dekorativní techniky a poté zkouší použít kvalitativně podřadný materiál nebo přechází ke konkurenčním značkám, které nenabízí tak kvalitní školení nebo neškolí vůbec, a proto využívají našich odborných znalostí.

Naším cílem je vyškolit řemeslníky a naučit je pracovat s naším materiálem, který splňuje veškeré kvalitativní a profesionální požadavky, navíc za velmi příznivé ceny.

Proto, ti z vás, kteří chtějí používat naše materiály pro svůj profesionální růst, budou odměněni tím, že je vyškolíme zdarma.

Stačí, abyste po uhrazení a absolvování školení během 12 následujících kalendářních měsíců u nás 5x fakturovali nad 10.000 Kč bez DPH a při 6. nákupu vám poskytneme zboží v hodnotě kurzu zcela zdarma.

Rezervujte si své místo na kurzu

Z důvodu dovolené bude prodejna v Praze od 5.7. do 19.7. zavřena. Děkujeme za pochopení.