TAPETY

Luxusní italské tapety, které jako jedny z mála nabízí i flokované vzory (technologií flock neboli flokování rozumíme elektrostatické nanášení textilní střiže na povrchy materiálů, které jsou pokryty speciálním lepidlem).

LIMONTA Wall je divize LIMONTA 1893 společně s LIMONTA Fabrics & Coatings, LIMONTA Interiors and Society. Od roku 1974 se Limonta Wall specializuje na výrobu vinylových tapet a od roku 2001 se akvizicí společnosti Domus, nejstarší italské značky v tomto odvětví, stala jednou z hlavních referencí na trhu.

LIMONTA Wall rozvíjí své odborné znalosti ve výrobě těžkých vinylových tapet a nabízí rozsáhlý archiv dekorativních motivů pro výzdobu interiérů, které se vyznačují zvláštní pozorností na řemeslné úpravy a péči ve 100% výzkumu a výrobě Made in Italy.

Společnost Jannellivolpi byla založena v roce 1961 Oreste Jannelli a je lídrem v Itálii v dekoraci stěn s tapetami 100% Made in Italy s nejvyššími standardy stylu a kvality. V roce 1971 zakládá vlastní továrnu na výrobu tapet SIRPI s.p., která v průběhu let na celém světě představuje produktivní výzvu kompetence a protagonisty kreativity.